OPRAVEN BUG

26 Čvc

Hráči a hráčky, byl opraven bug, jenž po přihlášení mazal inventáře, tudíž se již můžete odpojit s věcmi, které po přihlášení nezmizí.

UPDATE 1.16.1

5 Čvc

Hráči a hráčky, server byl aktualizován na 1.16.1, zároveň nové lobby. Upozorňuji, že Nether je dočasně společný, v nejbližší době proběhne update Hráčských světů, který přinese samostatný Nether svět pro každého. Byly sníženy ceny za prodloužení světů, a to až … Číst více »

DOUBLE HOLIDAYS

14 Čvn

Hráči a hráčky, i letošní prázdniny je připravený DOUBLE HOLIDAYS, to znamená, že při koupi výhod obdržíte dvojnásobek Coins, Mystery dropů a až trojnásobek prodloužení svého světa. Coins za hlasování byly zvednuty jen o kousek, aby nedošlo k ekonomickým problémům … Číst více »

ÚKOLY

21 Kvě

Hráči a hráčky, byly přidány úkoly, díky jejím plnění získáte Coins, hráči s Králem získávají lehčí úkoly za vyšší obnos Coins.

DUPLIKOVÁNÍ

22 Dub

Hráči hráčky, byl opraven bug s duplikováním Rocket Dropů, již je neotevřete v creativitu, zároveň neotevřete v creativitu truhly, pece, hoppery apod.

NOVÉ ODMĚNY

22 Dub

Hráči a hráčky, dnešním dnem byly přidány nové odměny, které si můžete vyzvednout na našem webovém storu. Hráči (Vesničani) si mohou vyzvednout 100 Coins 1x za měsíc, pro hráče se zakoupeným Králem přes PayPal si mouhou 1x za měsíc vyzvednout … Číst více »