Batohy

23 Lis

Hráči a hráčky, na server byly přidány batohy. Přenosný batoh otevřete příkaz /b nebo /batoh. Dále jsou barevné batohy, ty jsou avšak pro hráče se zakoupenými výhodami. Základem slotů v batohu pro hráče je 36 slotů, Král 45 slotů, Císař … Číst více »

NOVINKY ZE SERVERU

15 Lis

Hráči a hráčky, na server byly přidány novinky, zde přináším jejich seznam: vypnuty adchivements vypnuty death zprávy na AFK nepůsobí AFK kolotoč opravena Infinity Ender Pearl + vylepšena, neubírá fall-damage opraven /back nové VIP ranky (hráčům s Králem byl udělen … Číst více »

Úkoly

21 Říj

Hráči a hráčky, byly přidány nové úkoly do nové sekce „Ostatní“.

OPRAVEN BUG

26 Čvc

Hráči a hráčky, byl opraven bug, jenž po přihlášení mazal inventáře, tudíž se již můžete odpojit s věcmi, které po přihlášení nezmizí.

UPDATE 1.16.1

5 Čvc

Hráči a hráčky, server byl aktualizován na 1.16.1, zároveň nové lobby. Upozorňuji, že Nether je dočasně společný, v nejbližší době proběhne update Hráčských světů, který přinese samostatný Nether svět pro každého. Byly sníženy ceny za prodloužení světů, a to až … Číst více »

DOUBLE HOLIDAYS

14 Čvn

Hráči a hráčky, i letošní prázdniny je připravený DOUBLE HOLIDAYS, to znamená, že při koupi výhod obdržíte dvojnásobek Coins, Mystery dropů a až trojnásobek prodloužení svého světa. Coins za hlasování byly zvednuty jen o kousek, aby nedošlo k ekonomickým problémům … Číst více »